پرسش و پاسخ‌های متداول

پرسش و پاسخ‌های متداول دانشجویان و مدرسین زبان روسی در مجموعه «روسکی»

سوالات مربوط به مدرسان

برای پیوستن به جمع مدرسین مجموعه «روسکی» و مطالعه شرایط عضویت مدرسین می توانید از لینک ثبت نام مدرس اقدام کنید.
بله، امکان تبدیل نوع عضویت به مدرس زبان روسی وجود دارد. به این منظور ابتدا از طریق صفحه ثبت نام مدرس زبان روسی مراحل لازم را طی کنید و در طی انجام مراحل جذب مدرس، درخواست دهید تا عضویت قبلی شما به سطح مدرس زبان روسی ارتقاء یابد.
پس از طراحی دوره آموزشی و بارگزاری آن در وبسایت «روسکی»، ابتدا محتوای این دوره‌ها باید به تأیید مدیریت سایت برسد. پس از تأیید و در صورت لزوم ویرایش، این دوره‌ها در دسترس قرار می‌گیرند.

سوالات مربوط به دانشجویان

بخشی از دوره‌های آموزش زبان روسی در «روسکی» رایگان است. امّا برای بخشی از دوره‌ها که به صورت غیر رایگان ارائه می‌شود، می‌توانید پس از انتخاب دوره، مبلغ آن را از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب پرداخت کنید.
به دلیل اینکه علاقه‌مندان به یادگیری زبان روسی ممکن است قبلاً با این زبان آشنایی داشته باشند و بخواهند توانایی‌های زبانی خود را تقویت کنند و دانش خود را در این زمینه گسترش دهند، ورود به هر یک از دوره‌ها نیازی به گذراندن دوره‌های پیش‌نیاز ندارد. امّا قبل از انتخاب و خرید هر دوره، سرفصل‌های دوره‌های قبلی را بررسی کرده و مطمئن شوید که با همه این سرفصل‌ها آشنایی دارید. برای دوستانی که سابقه آشنایی با زبان روسی دارند، توصیه ما این است که حتی‌الامکان وارد دوره‌هایی شوند که کمی از سطح آنها پائین‌تر است.
مجموعه «روسکی» به مناسبت‌های مختلف کدهای تخفیفی را در صفحه «تخفیف دوره‌های آموزش زبان روسی» قرار می‌دهد. برای کسب اطلاعات درباره آخرین کدهای تخفیف به این صفحه مراجعه کنید.

همچنین روسکی تخفیف ویژه‌ای برای دانشجویان عزیز در نظر گرفته است. برای کسب اطلاعات درباره شرایط دریافت کد تخفیف ویژه دانشجویان می‌توانید از طریق اطلاعات مندرج در صفحه «تماس با ما» درخواست خود را مطرح کنید.

پاسخ خود را نیافتید?