ثبت نام مدرس زبان روسی

برای پیوستن به جمع مدرسین «روسکی» باید مراحل زیر را طی کنید:

اوۤلین گام در فرایند پیوستن به گروه مدرسین «روسکی»، تکمیل رزومه و ارسال مدارک لازم به مسئول جذب مدرسین مجموعه «روسکی» است.

سعی کنید رزومه‌ای که ارسال می‌کنید حاوی اطّلاعات کاملی از فعّالیت‌های آموزشی، پژوهشی و علمی شما باشد. به همه فعالیت‌هایی که در این زمینه داشته‌اید اشاره کنید و در صورت امکان مستندات مربوط به آنها را نیز به رزومه خود الصاق کنید.

پس از تکمیل رزومه، آن را به آدرس ایمیل info@russki.ir ارسال کنید.
پس از ارسال رزومه، مستندات شما توسط مسئول مربوطه بررسی می‌شود و چنانچه صلاحیت اولیه شما جهت پیوستن به جمع مدرسین «روسکی» تأیید شود، جهت هماهنگ کردن وقت مصاحبه با شما تماس گرفته خواهد شد.

ملاک مسئول جذب در انتخاب اوّلیه مدرسین، سوابق آموزشی و علمی مندرج در رزومه آنهاست، در روز مصاحبه، فاکتورهای دیگری نظیر توانایی افراد در ایجاد ارتباط و انتقال مفاهیم آموزشی مد نظر قرار می‌گیرد و در جلسه تدریس آزمایشی که موضوع آن قبل از برگزاری مصاحبه به اطلاع مدرسین می‌رسد، مهارت‌های تدریس افراد نیز محک زده می‌شود.
چنانچه مدرسین دو مرحله قبلی را با موفقیت طی کنند، در مرحله سوّم، در یک جلسه آموزشی، قوانین همکاری با مجموعه «روسکی» به سمع و نظر آنها می‌رسد و قرارداد همکاری منعقد می‌شود.

امیدواریم با طی کردن موفقیت‌آمیز این مراحل، افتخار حضور سبز شما در جمع مدرسین «روسکی» نصیب این مجموعه شود.

تقاضای مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روند جذب مدرس زبان روسی در مجموعه «روسکی» سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید.
ما از طریق ایمیل یا در صورت ضرورت از طریق تماس تلفنی با شما در تماس خواهیم بود.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *